Metalo gaminiai ir apdirbimas

Naujausia įranga, atsakinga ir profesionali komanda, trumpi paslaugų teikimo terminai.
Visos metalo apdirbimo ir gaminių paslaugos nuo projektavimo ir gamybos iki montavimo.

Metalinių turėklų gamyba

Juodmetalio ir nerūdijančio plieno lauko ir vidaus turėklų gamyba. Projektuojame, gaminame ir montuojame skirtingų dizainų turėklus visų tipų pastatams.

Metalinių laiptasijų gamyba

Gaminame visų tipų juodmetalio ir nerūdijančio plieno laiptų sistemas vidaus ir lauko paskirčiai, avarinių išėjimų konstrukcijas. Projektuojame ir montuojame.

Nestandartinės konstrukcijos

Teikiame įvairios paskirties nestandartinių konstrukcijų gamybos paslaugas. Vartai, aikštelės, pramoninės ir kitos paskirties konstrukcijos.

Suvirinimo paslaugos

Juodmetalio, nerūdijančio plieno ir aliuminio suvirinimo paslaugos MIG, MMA ir TIG būdu. Mobili komanda atvyksta į objektus.

CNC plazminis pjovimas

Naujausios serijos CNC lakštinio pjovimo staklės leidžia teikti kokybišką lakštinio metalo pjovimą. Projektuojame detales, atliekame pjovimą, išgauname galutines detales.

Lazerinis valymas ir smėliavimas

Teikiame inovatyvią paviršių valymo mobilią paslaugą lazeriu. Taip pat, teikiame sauso ir bedulkio mobilaus smėliavimo paslaugas pasitelkdami šiuolaikišką įrangą.

Industrinių baldų detalės

Projektuojame ir gaminame industrinio stiliaus baldų komponentus - industrinių šviestuvų, stalų, spintų ir kitų interjero detalių rėmus.

Montavimo paslaugos

Atliekame kokybiškas montavimo paslaugas savo gaminamai produkcijai pasitelkdami tarptautinę praktiką ir rekomendacijas.